reklamı kapat

POPÜLER

Sony PS4

Sony’nin Oyun Günleri 2018’e özel mavi PS4’ü ve tüm indirimler [Video]

Sony‘nin her yıl düzenlediği Days of Play (Oyun Günleri) etkinliği için bu sene sınırlı sayıda üretilen mavi PS4 satışa çıkıyor.

Her sene olduğu gibi Sony bu sene de Oyun Günleri etkinliğine geri sayımı başlattı. 8-18 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik beraberinde pek çok indirim ve fırsatı da getiriyor. Tüm bunların içinde ilk dikkat çekense Oyun Günleri 2018’e özel üretilmiş olan mavi PS4. 500 GB hafızalı konsol rengiyle uyumlu iki adet DualShock 4’le geliyor. Konsolun üzerinde ise altın renkli ikonik PlayStation şekilleri yer alıyor. Etkinlik boyunca satılacak olan konsolun Türkiye fiyatı ise belirtilmemiş. Bu da Türkiye’ye gelmeyeceği izlenimini oluşturdu. Ancak Avrupa’da 299 euro fiyatla satılacağını ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Donanım ve oyun fırsatları

Etkinlik boyunca pek çok indirim de oyuncuları bekliyor. PS4 1 TB God of War paketi 2.049 TL’den 1.899 TL‘ye düşerken, PS VR paketi (PS VR + PS Kamera + VR Worlds + Arizona Sunshine oyunu) 1.699 TL yerine 1.499 TL fiyatla satılacak. Oyun fiyatlarında da indirimlerin göründüğü duyuruda God of War‘un 319 TL’lik fiyatının indirim boyunca 249 TL olacağı da göze çarpanlardan. DualShock 4‘ler de mavi, kırmızı ve siyah renk seçenekleri ve 100 TL’lik indirimle 219 TL‘ye satışa sunulacak. Daha detaylı bilgiyi buradan öğrenebilir, e-posta uyarılarına kaydolarak eklenecek fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.