reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted 4

Resmi açıklama geldi; PlayStation’ın efsanelerinden Uncharted 4, PC’ye geliyor

Sony, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyununu PC platformuna geleceğini duyurdu. PlayStation platformuna özel oyun bundan sonra PC platformu üzerinden de oynanabilecek. Oyunun PC platformuna ne zaman geleceği ise henüz paylaşılmadı.

Naughty Dog tarafından geliştirilen yapım Nathan Drake’in en büyük hazine için çıktığı son yolculuğu yansıtıyor. Eleştirmenlerden büyük övgü alan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, yeni oyun mekaniklerinin yanı sıra daha büyük, daha geniş ortamlara, gelişmiş grafik ve animasyonlara ve tamamen değiştirilmiş Çoklu Oyuncu Modu’na sahip. Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Yönetim Kurulu Başkanı Shawn Layden, konuyla ilgili olarak “Naughty Dog ekibine, interaktif eğlencede çıtayı yükselten, nefes kesici bir deneyim sunan Uncharted 4’ü sundukları için teşekkür ederim. Bu kadar çok oyun severin Nathan Drake ile bu yolculuğa çıkmasından büyük bir heyecan duyuyor ve sadece PlayStation’da bulunan destansı oyun deneyimlerine devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu çoğu ödülün sahibi olmuştu

Oyun, Nate Drake’e odaklanmış son Uncharted yapımı olarak karşımıza çıkmıştı. Çıktığı sene The Game Awards 2016’da en iyi performansa sahip oyun ödülü ve en iyi hikaye anlatımına sahip oyun ödülünü kazanmıştı.

İlginizi çekebilir

Yeni Half-Life oyunuyla ilgili bilmeniz gereken her şey