reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, PS5 ve PC için duyuruldu [Video]

Uncharted 4 ve eklenti paketi Uncharted Lost Legacy, PS5/PC platformlarına geliyor. Uncharted: Legacy of Thieves Collection adı verilen oyun için bir fragman da yayınlandı.

Yayınlanan fragmana bakıldığında grafiklerdeki gelişmeler göze çarpıyor. PlayStation 4 platformunda zaten çok iyi grafik performansı sunan Uncharted 4’ün PS5’te çıtayı bir adım daha yukarı taşıması bekleniyor.

Eleştirmenlerden büyük övgü alan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, yeni oyun mekaniklerinin yanı sıra daha büyük, daha geniş ortamlara, gelişmiş grafik ve animasyonlara ve tamamen değiştirilmiş Çoklu Oyuncu Modu’na sahip. Oyun, Nate Drake’e odaklanmış son Uncharted yapımı olarak karşımıza çıkmıştı. Çıktığı sene The Game Awards 2016’da en iyi performansa sahip oyun ödülü ve en iyi hikaye anlatımına sahip oyun ödülünü kazanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uncharted Lost Legacy de PS5 ve PC oyuncuları için satışa sunuluyor

Eklenti paketi Uncharted Lost Legacy, Uncharted serisinden bağımsız yepyeni bir hikayeyi oyunseverlerle buluşturmuştu. Yapım, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun bir yıl sonrasını konu alıyor. Uncharted serisinde olduğu gibi yine üst düzey grafikler sunan Uncharted: The Lost Legacy’de birbirinden yaratıcı yeni bulmacaların yer alıyor.

Önümüzdeki yılın başında satışa sunulacağı açıklanan Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.