reklamı kapat

POPÜLER

Uncharted: The Lost Legacy’nin nefes kesen ilk yirmi dakikalık bölümü yayında [İzle]

Piyasaya sunulması için bir haftadan az bir sürenin kaldığı yeni bölümden gelen başlangıç videosu, oyunu merakla bekleyenlerin iştahını kabartacak.

Serinin dördüncü bölümü olan Thief’s End‘in ardından 2016 içerisinde resmi duyurusu yapılan Naughty Dog’un yeni oyunu Uncharted: The Lost Legacy yine büyük beklentileri beraberin getiriyor. Son bölümde gerek hikayesi gerekse efektleriyle bizleri Nathan Drake ve arkadaşlarının eşsiz macerasına ortak eden oyun geliştiricileri, bu bölümde Uncharted 2 oyuncularının yakından tanıdığı Chloe isimli yan karaktere baş rolde yer veriyor. Geçtiğimiz günlerde ilk oyun içi videosu yayınlanan ve yine beklentileri karşılayacağının sinyallerini veren oyunun kötüsüyse, son oyundaki karakterlerden Nadine Ross olacak.


Drake ailesinin hikayesinin anlatıldığı dört bölümlük Uncharted serisinden bağımsız ve yepyeni bir hikayeye sahip olan oyun Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun bir yıl sonrasını konu alıyor. Seride Drake ailesinin olmaması içerisinde birbirinden keyifli yeni bulmacaların yer almadığı anlamına gelmediğini belirterek bu konuda bir hayal kırıklığı yaşanmayacağını söyleyebiliyoruz. 22 Ağustos Salı günü PS4 platformu için satışa sunulacak Uncharted: The Lost Legacy’nin Uncharted serisinin son oyunu olacağı söylense de biz yine bekletilerimizi diri tutmaya devam edebiliriz. Sözü fazla uzatmadan bekleyenlerin heyecanını tavan yaptıracak olan 20 dakikalık başlangıç videosuyla sizleri baş başa bırakalım.

VİDEO