reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us Part II

The Last of Us Part II hakkında üzücü gelişme

PlayStation 4’ün merakla beklenen yapımlarından biri olan The Last of Us Part II hakkında üzücü bir haber ortaya çıktı. Tüm dünyada etkisini sürdüren koronavirüs The Last of Us Part II’yi de etkiledi.

Sony tarafından yapılan açıklamaya göre 29 Mayıs’ta satışa sunulması beklenen yapımın çıkış tarihi koronavirüs sebebiyle ertelendi. Sony, “Lojistik olarak, küresel kriz oyuncularımızın hak ettiği lansman deneyimini sunmamızı engelliyor,” dedi. Sony bunun haricinde Iron Man VR’ı da ertelediğini duyurdu. Sony ve Naughty Dog tarafından geliştirilen yapımın ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor. Koronavirüs salgınının geçmesi durumunda Sony’nin oyunu piyasaya süreceğini söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last of Us Part II konusu

Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming’de kendilerine bir hayat kurdular. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni telefonuyla oyunu sesli oynama dönemi başlıyor