reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us 2

The Last of Us 2 için bugüne kadarki en iddialı açıklama

The Last of Us 2 için Sony cephesinden hala bir çıkış tarihi gelmiş değil. Seslendirmenlerin açıklamaları ise işleri hiç kolaylaştırmıyor.

2020’de oyuncularla buluşması beklenen ancak hala resmi bir çıkış tarihine kavuşamayan The Last of Us 2 için Troy Baker’dan bugüne kadarki en iddialı açıklamalardan biri geldi. Hayli popüler ve sevilen oyunda Joel karakterini seslendiren Baker, Manchester Comic-Con kapsamında oyuncularla buluşup soruları yanıtladı. “Oyunla ilgili her bir detay ince ince işlendi ve hazırlandı. Söyleyebileceğim tek şey istediğiniz kadar iddia edin ancak bunun için kesinlikle hazır değilsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last of Us 2 beklentilerin üzerinde olacak

Devam oyunu için halihazırda beklentiler zaten çok yüksek. Ancak Baker’ın açıklaması beklentileri de aşacak boyutta bir yapımla karşılaşacağımızı işaret ediyor. Naughty Dog’un uzun zamandır üzerine emek harcadığı, olabildiğince gizlilikle yürüttüğü bu projede karşımıza çıkacak yapımın zaten iyi olmasını bekliyorduk. Ancak görünen o ki “yıla damgasını vuracak oyun” iddiasıyla geliyor. Elimizde ise bırakın tarihi resmi bir özet dahi yok. Hala konuya hakim değiliz. Bu zamana kadar elde ettiğimiz tek dişe dokunur detay kısa bir oynanış videosu oldu o kadar. Bu da oyun içi hikayede sürprizlerin önemli yeri olacağı algısını yaratıyor. Şubat 2020‘de çıkacağı iddia edilen oyun bu durumda PS5 için ayrı bir sürümü de oyuncularla buluşturabilir. Geçmişteki sızıntılar ise oyunun dört farklı versiyonla satışa çıkacağı yönünde. Standard Edition, Special Edition, Collector’s Edition, Ellie Edition olarak belirtilen bu versiyonlardan Ellie Edition’ın ne olduğu da çok merak ediliyor. PS5’in 2020 sonlarına doğru oyuncularla buluşması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Oynanış videosu