reklamı kapat

POPÜLER

Batman v Superman ile Star Wars dünyası bir araya geldi [Video]

Batman v Superman: Dawn of Justice ve Star Wars: The Force Awakens şüphesiz ki geride bıraktığımız yılın en fazla konuşulan işleri arasında yer alıyordu. Geniş hayran kitlesine sahip bu iki dünya şimdi Zack Snyder‘in hazırladığı bir video ile buluştu.

Şimdiye kadarki çalışmalarıyla isimlerini geniş kitlelere duyuran Zack Snyder ile J.J. Abrams arasındaki dostça mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlarsanız Dawn of Justice ve The Force Awakens‘in çekimleri devam ederken iki başarılı yönetmen arasında tatlı bir rekabet başlamıştı. Snyder ve Abrams bu dönemde hazırladıkları çalışmalar ile sevilen bu iki dünyayı buluşturmuştu. Şimdi Justice League üzerinde çalışan Zack Snyder aradan geçen uzun bir sürenin ardından hayranları memnun eden bir video ile karşımıza çıktı.

Büyük ilgi gören bu çalışmanın ismi Dark Side Knight v SuperJedi: Dawn of the Alliance oldu. Batman v Superman’in dünyasına Jedi’ler, Sith’ler, güç ve ışın kılıçları ekleniyor. Batman karanlık tarafa hizmet ederken, Superman‘in bir Jedi olduğu hemen anlaşılıyor. Darth Vader kostümüne bakan Bruce Wayne daha sonra Superman’in karşısına çıkıyor ve “Karanlık tarafı kabul ediyor musun? Edeceksin!” sözlerini sarf ediyor.

Çizgi romanları ve Star Wars filmlerini sevenleri oldukça memnun eden bu çalışmayı haberimizin başında görebilirsiniz.