reklamı kapat

POPÜLER

Gal Gadot Wonder Woman

Gal Gadot’un Wonder Woman teşekkürü

Batman v Superman ile DC sinema evrenine dahil olan Gal Gadot kendisine Wonder Woman olma fırsatı veren Zack Snyder’e teşekkür etti.

Bildiğiniz gibi DC sinema evreni başlangıçta Zack Snyder’e emanetti. Tecrübeli yönetmen Man of Steel, Batman v Superman ve Justice League gibi filmleri izleyici karşısına çıkarttı. Bu süreçte Superman, Batman, Wonder Woman ve Aquaman gibi hayranların favorisi olan karakterlere kimin hayat vereceğini belirledi. Gal Gadot’u Wonder Woman olarak seçen de oydu. Zack Snyder, Ben Affleck’in Batman rolünü bırakmasının ardından Vero hesabı üzerinden birkaç paylaşım yaptı. Bunlardan birinde Gal Gadot’un seçmelerdeki ilk fotoğrafını da paylaştı. Altına da “Bu Gal Gadot’la tanıştığımız ilk gün çekilen fotoğraf. O zaman hiçbir fikri yoktu fakat ben onun Wonder Woman olacağına çoktan karar vermiştim” yazdı. Gal Gadot da bu paylaşıma sessiz kalmadı ve kendi Twitter hesabı üzerinden Zack Snyder’e teşekkür etti. Aynı fotoğrafın yanı sıra şu sözleri paylaştı: “Wow, bu fotoğraf beni geçmişe götürdü. Harik Zack Snyder bu fotoğrafı tanıştığımız ilk günde çekmişti. Benim bir süper kahraman olabileceğime inandı. Ben de Wonder Woman’a dönüştüm”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zack Snyder artık DC sinema evreniyle bağlantısı kalmamasına rağmen ilgi çekici paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Bakalım gelecekte onun tasarladığı asıl Justice League’i izleme şansımız olacak mı.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı