reklamı kapat

POPÜLER

Gal Gadot açıkladı; Wonder Woman, Superman’i yenebilir mi? [Video]

Geçtiğimiz sene vizyona giren Batman v Superman: Dawn of Justice ile “Batman ve Superman’in mücadelesinde kazanan taraf kim olur?” sorusuna yanıt aradık. Wonder Woman’ın izleyici karşısına çıkmasına kısa bir zaman kala yeni bir soru gündeme geldi: Wonder Woman, Superman’i yenebilir mi?

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman haziran başından itibaren gösterime başlayacak. Geri sayımın sonuna yaklaşırken filmin tanıtım çalışmaları da hız kazandı. Bu güçlü kadın kahramanı tanıtmak üzere ülke ülke dolaşan Gal Gadot‘a çizgi roman hayranlarının uzun zamandır tartıştığı soru yöneltildi: Wonder Woman, Superman’i dövebilir mi? Sevilen oyuncu tereddüt etmeden “Kesinlikle. Başa baş bir mücadele olur ancak Wonder Woman yener.” cevabını verdi.

Çizgi romanlara baktığımızda Gal Gadot’un çok da haksız olmadığını görüyoruz. Bu sevilen iki kahramanın karşı karşıya geldiği dönemlerde Wonder Woman’ın galip çıktığı zamanlar da oldu. Aldığı zorlu eğitimlerin yanı sıra bir yarı tanrı olan Wonder Woman’ın Superman’i yenebilmesi kulağa bu yüzden o kadar da imkansız gelmiyor.

Gal Gadot’un yanı sıra Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, Elena Anaya, Lucy Davis ve Ewen Bremner gibi isimlerin rol aldığı Wonder Woman, 2 Haziran‘dan itibaren vizyonda olacak.