reklamı kapat

POPÜLER

Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story’den ilk görüntüler gün yüzüne çıktı [Video]

Mayıs ayında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Solo: A Star Wars Story‘nin ilk tanıtımı Super Bowl 2018 vesilesiyle gün yüzüne çıktı. Yaklaşık bir dakikalık tanıtımda filmden ilk görüntüler yer alıyor. Üstelik bir dakikalık tanıtımın sonunda asıl fragmanın yarın ortaya çıkacağını öğreniyoruz.

Han Solo’nun geçmişine yolculuk

Solo: A Star Wars Story film, çizgi roman, animasyon serisi gibi farklı mecralardan oluşan Star Wars Expended Universe’deki Han Solo hikayesini temel alıyor gibi görünüyor. Yetim bir çocuk olan Han Solo uzay korsanları tarafından alınıyor. Uzun yıllar suç lideri Garris Shrike için çalıştıktan sonra gençlik yıllarında kaçıyor. Önce İmparatorluk için pilotluk yapmaya başlıyor. Fakat çaresiz bir Wookiee’ye saldırdıklarını görünce yardım etmeden duramıyor. Ardından Chewbacca ile kaçıp uzayda kaçakçılık yapmaya başlıyorlar. Lando Calrissian’dan Millennium Falcon’u kazandığında işler tam anlamıyla oturuyor.

Harrison Ford’un rolünü bu kez Alden Ehrenreich üstleniyor. Ona Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo ve Paul Bettany gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz Solo: A Star Wars Story filmi 25 Mayıs‘ta vizyona girecek. İlk görüntüleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.