reklamı kapat

POPÜLER

Gizemli Han Solo filmine dair yeni detaylar ortaya çıktı

Star Wars dünyası seriye eklenen yeni filmlerle birlikte önümüzdeki yıllarda genişlemeye devam edecek. Bunlardan biri de Han Solo‘nun gençliğini anlatacak. Şimdilik ismi belli olmayan bu projeye dair ilk detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Lucasfilm tarafından geliştirilen projenin yönetmenliğini Phil Lord ve Chris Miller üstleniyor. Başrolde Alden Ehrenreich yer alıyor. Ona Lando Calrissian rolüyle Donald Glover eşlik ediyor. Geçtiğimiz günlerde de Daenerys Targaryen karakteriyle tanıtığımız Emilia Clarke’ın kadroya katıldığı ortaya çıkmıştı. Ekip ufak ufak şekillenirken merak edilen asıl detaylar da netleşmeye başladı.

Son olarak projenin yapımcılarından Kathleen Kennedy, Variety’ye konuştu. Planlarını “Bu soygun veya western havasında bir film olmaya yaklaşıyor. Şimdiye kadar Frederic Remington ve onun tablolarındaki renkleri düşündük. Filmin hissiyat ve görünüş olarak onun eserlerine benzemesini istiyoruz.” sözleriyle özetledi.

Han Solo gerçekten de kovboy havası veren bir karakter olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sebeple onun gençliğini anlatacak bir yapımda bu tarz tercihlerin yapılması mantıklı görünüyor. Eğer Frederic Remington‘ın eserlerine aşina değilseniz bahsedilen tarza dair fikir sahibi olmak için aşağıdaki galerimize bakabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim bu merak uyandıran yapım 25 Mayıs 2018’de vizyona girecek.

YORUMLAR