reklamı kapat

POPÜLER

Kamera arkası görüntüleriyle Rogue One dünyasına yakından bakın [Video]

Aralık ayında vizyona girecek olan Rogue One izleyicileri Star Wars dünyasında geriye götürecek. İsyancıların Death Star‘ın planlarını çalma mücadelesini konu eden filmin çekimlerinden ilgi çekici görüntüler paylaşıldı.

Tam ismi Rogue One: A Star Wars Story olan yapımın yönetmenliğini Gareth Edwards üstleniyor. Başrolde Oscar adaylığı bulunan Felicity Jones yer alıyor. Yan rollerdeyse Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimleri görüyoruz.

Rogue One’ın hikayesi A New Hope‘dan hemen önce geçiyor. İsyancılar Death Star‘ın inşasından haberdar olunca bu devasa silahı ortadan kaldırmak istiyor. Jyn Erso da planların çalınması için görevlendirilen ekibe liderlik ediyor. Setten paylaşılan videoda yönetmen ve oyuncular bir Star Wars hikayesi içinde olmanın heyecanından bahsediyor. Gareth Edwards, Rogue One’ın hikayesinin temelde A New Hope’un başındaki özetleyici yazılara dayandığını dile getiriyor. Bu bilgilerle birlikte filmden yeni görüntüler de gün yüzüne çıkıyor.

Rogue One: A Star Wars Story’yi 14 Aralık‘tan itibaren seyredebileceğiz. Filmin kamera arkası görüntülerinin yer aldığı videoyu haberimizin başında bulabilirsiniz.