reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One: A Star Wars Story yeni posterlerle karşımızda

Star Wars dünyasından yeni bir hikayeyi ekrana taşıyacak olan Rogue One: A Star Wars Story filmine kısa bir zaman kaldı. Geri sayım devam ederken yapımdan yeni posterler paylaşıldı.

Bir efsane haline gelen Star Wars serisi geçtiğimiz yıl sinemaya geri dönüştü. J.J. Abrams‘ın yönettiği Star Wars: The Force Awakens‘ten sonra sıra Rogue One’a geldi. Tam ismi Rogue One: A Star Wars Story olan yapım bizleri geçmişe götürecek. A New Hope filminden önce geçen yapımda ana kahramanımız Jyn Erso ve ekibinin maceralarını izleyeceğiz. Asiler onun önderliğinde imparatorluğun inşa ettiği Death Star’ın planlarını ele geçirme mücadelesi verecek. Babasının bu ölümcül silahla bağlantısı olduğunu öğrenen Erso, onu ortadan kaldırmayı kendisine görev edinecek.

Bu yeni kahramana Oscar Ödülleri’ne aday gösterilen Felicity Jones hayat veriyor. Onunla birlikte Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimler de bu yapımda izleyici karşısına çıkıyor. Yönetmenliğini Gareth Edwards‘ın üstlendiği Rogue One: A Star Wars Story’nin 16 Aralık‘ta vizyona giriyor.

YORUMLAR