reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One: A Star Wars Story’nin son tanıtımı “güce” odaklanıyor [Video]

Rogue One: A Star Wars Story için geri sayım devam ederken her geçen gün yeni görüntülerin yer aldığı tanıtımlar gün yüzüne çıkıyor. Merakla beklenen film şimdi de fragman uzunluğunda bir televizyon tanıtımıyla karşımızda…

Geçmişe gittiğimiz bu yeni maceranın yönetmenliğini Gareth Edwards üstleniyor. İmkansız bir görevi üstlenen kahramanımızı ise Felicity Jones canlandırıyor. Ona Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimlerden oluşan kalabalık bir kadro eşlik ediyor.

Rogue One ile birlikte Darth Vader‘ı yeniden beyaz perdede görme şansı elde edeceğiz. Tam olarak A New Hope‘dan önce geçen yapımda isyancılar Death Star‘ın planlarını çalmak için harekete geçiyor. Farklı tarzıyla dikkat çeken Jyn Erso bu göreve uygun görülüyor. O da bilim adamı olan babası Galen Erso‘nun Death Star ile bağlantısını öğrenince planları çalmayı kabul ediyor. Başarı oranı düşük bu görevde ona bir grup insan yardımcı oluyor.

Evreni daha da genişletecek olan Rogue One: A Star Wars Story, 14 Aralık‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan son tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Rogue One: A Star Wars Story’nin son tanıtımı “güce” odaklanıyor [Video]” için bir cevap

  1. Obi-Wan Kenobi dedi ki:

    Güç’e güven..