reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One: A Star Wars Story’den yeni görüntülerin yer aldığı TV tanıtımı [Video]

Kısa bir süre sonra vizyona girecek olan Rogue One: A Star Wars Story için televizyona özel yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı.

Bu yeni hikaye Gareth Edwards‘ın yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Başrolde Oscar Ödülü’ne aday gösterilen Felicity Jones yer alıyor. Ona Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimler eşlik ediyor.

Rogue One tam olarak A New Hope‘dan önce geçiyor. Asi tavırlarıyla tanınan Jyn Erso‘dan imparatorluğun inşa ettiği yeni silahın planlarını çalması isteniyor. Başarılı bir bilim adamı olan babası Galen Erso‘nun Death Star ile bağlantısını öğrenen Jyn planları çalmayı kendine görev ediniyor. Onun sayesinde bir grup asi bir araya gelip imkansız görünen bir göreve adım atıyor. Darth Vader‘ın da görüneceği bu film çoktan izlediğimiz asıl hikayelere bağlanıyor.

Star Wars evrenini genişletecek olan Rogue One: A Star Wars Story, 14 Aralık‘ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.