reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One iki yeni tanıtımla hayranların karşısına çıkıyor [Video]

Darth Vader‘ın yeniden görüneceği Rogue One: A Star Wars Story‘nin izleyici karşısına çıkmasına kısa bir süre kaldı. Geri sayım devam ederken filmden iki yeni tanıtım paylaşıldı.

Geçmişe kısa bir yolculuğa çıkacağımız yapımın yönetmenliğini Gareth Edwards üstleniyor. Hikayemizin ana kahramanınaysa başarılı oyuncu Felicity Jones hayat veriyor. Ona bu macerasında Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimler eşlik ediyor.

A New Hope filminden önce geçen bu hikayede isyancılar Death Star isminde bir silahın inşa edildiğinden haberdar oluyor. Bu ölümcül silah evrene dehşet saçmadan ona ait planların çalınması gerekiyor. Jyn Erso‘dan bu imkansız göreve liderlik etmesi isteniyor. Onunla birlikte bir grup insan ufak bir umuda tutunarak yola çıkıyor. Paylaşılan son tanıtımda da bu nefes kesen serüvenden yeni görüntüler yer alıyor. Jyn ile Cassian‘ın arkadaşlığı ön plana çıkıyor.

Rogue One: A Star Wars Story sonunda 14 Aralık‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan son tanıtımları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER