reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One, Darth Vader’lı fragmanıyla heyecan yaratıyor [Video]

Yakında beyaz perdedeki yerini alacak olan Rogue One: A Star Wars Story filminden yeni bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Darth Vader‘ın uzunca göründüğü fragman hayranların merakını körüklemeyi başardı.

Bildiğiniz gibi Rogue One isyanın farklı bir hikayesini ele alıyor. A New Hope‘dan önce Death Star‘ın planlarının çalınma sürecini sinemaya taşıyor. Ana kahramanımız olan Jyn Erso‘dan bu tehlikeli göreve liderlik etmesi isteniyor. Başarılı bir bilim adamı olan babası Galen Erso‘nun Death Star ile bağlantısını öğrenen Jyn planları çalmayı kendine görev ediniyor. Bu ekibin macerası bildiğimiz Star Wars olaylarına bağlanıyor. Bu vesile ile Darth Vader’ı yeniden görme fırsatı yakalıyoruz.

Bu yeni kadın kahramana Felicity Jones hayat veriyor. Oscar adaylığı bulunan genç oyuncuya Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Gareth Edwards‘ın üstlendiği Rogue One: A Star Wars Story, 14 Aralık‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan yeni fragmanı haberin başında bulabilirsiniz.

YORUMLAR