reklamı kapat

POPÜLER

Rogue One: A Star Wars Story’den yeni bir fragman paylaşıldı [Video]

Rogue One: A Star Wars Story için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Bizleri geçmişe götüren film için yeni bir fragman paylaşıldı.

1977‘de hayatımıza giren Star Wars aradan geçen bunca yıla rağmen büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sevilen bu dünya Star Wars: The Force Awakens ile geçtiğimiz sene geri dönmüştü. J.J. Abrams‘ın yönettiği filmin büyük ilgi görmesiyle bu evren daha da genişleyecek. Hayranı olduğumuz kahramanların geçmişini göreceğimiz yeni yapımlar beyaz perdeye taşınacak. Bu filmler silselesi Rogue One: A Star Wars Story ile başlıyor.

Gareth Edwards‘ın yöneteceği Rogue One seriyi başlatan A New Hope filminden önce geçiyor. Bir asi olan ana kahramanımız Jyn Erso‘dan imparatorluğun inşa ettiği Death Star’ın planlarını çalması isteniyor. Böylece bir grup “asi” Erso’nun önderliğinde bir araya gelip, imkansız görülen bir göreve adım atıyor. Paylaşılan fragmanda da Jyn Erso’nun geçmişine dair yeni bilgiler gün yüzüne çıkıyor. Kahramanımızın babası Galen Erso başarılı bir bilim adamı olmasıyla imparatorluğun dikkatini çekiyor. Hem asilerin hem imparatorluğun peşinde olduğu bu adam Death Star‘ın inşasında kullanılıyor. Gerçeği öğrenen Jyn bu ölüm makinesini ortadan kaldırmayı kendi görevi olarak görmeye başlıyor.

İlgi uyandıran yapımın başrolünde Felicity Jones yer alıyor. Filmde onunla birlikte Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker gibi isimleri de izleme fırsatı yakalayacağız. Yeni tanıtımıyla merak uyandıran Rogue One: A Star Wars Story’nin 16 Aralık‘ta vizyona girmesi bekleniyor.