reklamı kapat

POPÜLER

2017 BMW 5 Serisi hayranlarına özel duvar kağıtları [Yükle]

Düzenlenen özel etkinlikle tanıtılan ve tüm özelliklerini yakından incelediğimiz 2017 BMW 5 Serisi hayranlarından tam not aldı. Biz de 2017 model BMW Serisi hayranlarını için birbirinden çekici duvar kağıtlarını bir araya getirdik.

G30 kodu ile karşımıza çıkan 2017 model BMW 5 Serisi gerek iç gerekse dış tasarım hatları ile eski nesillerine nazaran bir hayli dinamik ve sportif tasarım ile karşımıza çıktı. BMW’nin 7 Serisi’nde yer verdiği bazı özellikleri 5 Serisine’de sunması tazelenen tasarımın tadını artıran tuz biber etkisi yarattı. Yenilenen görünümü ile Adaptif fark teknolojisinin de kullanıldığı serinin dış tasarımındaki yenilik iç güzelliğine de yansıyor. 2017 BMW 5 serisi F10 jenerasyonuna göre 36 mm‘lik uzunluk, 6 mm‘lik genişlik ve 2 mm‘lik yükseklik artış parametreleri ile de rakamlarla değişikliğini kanıtlıyor.

2017 BMW 5 serisinin iç tasarımı ve teknolojisi markanın en yeni teknolojilerinin yer alması ile oldukça tatmin edici bir noktada. Son jenerasyon iDrive, yenilenen 10.25 inç’lik işaret algıma özellikli dokunmatik multimedya ekran ve iç ambiyans aydınlatması otomobili gece sürüşlerinden çok daha keyif verici bir hale getiriyor. 2017 model BMW’nin detaylı teknik özellikleri ve tanıtım videolarına buradan ulaşabilirsiniz.