reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör serisinin geleceği umut vadediyor

Terminatör efsanesinin beyaz perdeye dönüş hazırlığı içinde olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Yaşanan son gelişmelere bakılırsa Terminatör serisini oldukça parlak bir gelecek bekliyor.

Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Terminatör izleyicilerin gönlünde ayrı bir yere sahip. Özellikle de seriyi başlatan The Terminator ile Terminator 2: Judgement Day… Ancak ardından gelen Terminator: Salvation ve Terminator: Genisys beklentileri karşılama noktasında pek başarılı olamadı. Genisys faciasından sonra gelecekte vizyona girmesi planlanan filmler iptal edildi ancak bu durum Terminatör’ün yolun sonuna yaklaştığı anlamına gelmiyor.

Yakın zamanda ilk iki filmi beyaz perdeye taşıyan James Cameron‘ın yeniden serinin haklarına kavuşacağı ortaya çıkmıştı. Bunun ardından serinin sinemalara geri döneceği ve bu yeni projede Deadpool’un yönetmeni Tim Miller‘la çalışacağı haberleri izleyicileri umutlandırmıştı. Son olarak serinin haklarına sahip isimlerden biri olan David Ellison, Collider’a konuştu. “Şimdilik bu serinin geleceğinin nasıl şekilleneceğini çözdüğümüzü söyleyebilirim. İnanıyoruz ki bizleri parlak bir gelecek bekliyor. Yapacaklarımız hayranların Terminator 2: Judgement Day’den beri beklediği şeyler olacak. Seriye dair bu sene içinde duyurmayı planladığımız bir gelişme var. Bu konuyla ilgili çok heyecanlıyız. Serinin tam olarak bu noktaya yönelmesi gerektiğine inanıyoruz.” sözlerini sarf etti.

Şimdilik bizleri nelerin beklediğine dair en ufak fikrimiz yok. Umarız Terminatör bizleri hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde devam eder.