reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör sevenlere yeni üçleme müjdesi

Terminatör serisi son zamanlarda heyecan uyandıran gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Önceden yapılan açıklamalar bizi heyecanlandırmaya yetmezmiş gibi şimdi James Cameron yeni bir üçleme müjdesi verdi.

Terminatör’ü bir efsaneye dönüştüren filmleri düşündüğümüzde akla The Terminator ve Terminator 2: Judgement Day geliyor. Serinin temellerini atan bu filmlerde ise James Cameron’ın imzası bulunuyor. Terminator: Salvation ve Terminator: Genisys gibi devam filmleri ise başka isimlerin elinden çıktı. Özellikle seriye yeni bir başlangıç olması planlanan Genisys istenen tepkileri almadı. Dolayısıyla seriyi tekrar canlandıracak farklı planlar devreye girdi.

Öncelikle efsanenin temelini atan James Cameron yeniden serinin haklarına kavuşuyor. Dolayısıyla Terminatör’ün beyaz perdedeki itibarını düzeltecek çalışmalar ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda yeni Terminatör filminin yönetmenliğini Deadpool ile tanınan Tim Miller‘ın üstleneceği belli oldu. Bu da serinin hayranlarının umutlanmasına yetmişti. James Cameron’ın son açıklaması ise Terminatör serisinin geleceğini ortaya koyuyor. Yönetmen planlarını “Asıl soru şu: Terminatör’ün dönemi bitti mi, yoksa yeniden canlandırılabilir mi? Günümüz dünyasında hala ilgi çekebilir mi? Terminatör serinin haklarını elinde bulunduran David Ellison ile görüşmelere devam ediyoruz. Üç filmlik yeni bir seri oluşturmayı ve hikayeyi yeniden canlandırmayı planlıyoruz.” sözleriyle özetledi.

Doğrusu James Cameron’ın vizyonuyla hazırlanacak yeni Terminatör üçlemesinin nasıl olacağını merakla bekliyoruz.

YORUMLAR