reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor

14 Eylül 2017

Beyaz perdenin sevilen serilerinden biri olan Terminatör bu senenin başından beri beklentimizin yükselmesine neden olan haberlerle gündeme geliyor. Son gelişmelere bakılırsa nasıl olacağını fazlasıyla merak ettiğimiz yeni Terminatör filmi emin ellere emanet!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ocak ayından bu yana Terminatör’ün yeni bir filmle geri döneceği konuşuluyor. Paylaşılan ilk detaylar James Cameron‘ın yeniden serinin haklarına kavuşacağını müjdeliyordu. Serinin ilk iki filmi beyaz perdeye taşıyan Cameron‘ın farklı bir üçleme başlatma niyetinde olduğu anlaşılmıştı. Asıl ilgi uyandıran iddialar ise yönetmen koltuğunu devralacak isim hakkındaydı. Deadpool ile başarılı bir işe imza atan ve adından uzunca bir süre bahsettiren Tim Miller‘ın Terminatör’ün yönetmenliğini üstleneceği söyleniyordu. Aradan geçen uzun sürecin ardından bu iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı.

Şimdilik Terminator 6 ismiyle anılan yeni filmin yönetmenliğini Tim Miller’ın üstleneceği kesinlik kazandı. Miller’ın James Cameron ile birlikte Paramount stüdyosu ile görüşme halinde olduğu dile getirildi. Deadpool’un gişe başarısında büyük payı olan Miller’ın Terminatör serisiyle nasıl bir iş ortaya koyacağı ise büyük merak konusu.

Şimdilik Terminator 6’ya dair prodüksiyon detayları belli değil. Bunun için önce stüdyoyla anlaşma sağlanması gerekiyor. Bu anlaşmanın ardından filmin vizyon tarihinin de belli olması bekleniyor.

YORUMLAR