reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör 6

Arnold Schwarzenegger’den Terminatör 6 müjdesi

06 Mart 2018

Beyaz perdenin en sevilen serilerinden biri olan Terminatör’ün devam edeceğini bir süredir biliyorduk. Hatta şimdiye kadar heyecan verici pek çok gelişmeye şahit olmuştuk. Beklentilerimiz giderek artarken Arnold Schwarzenegger‘den beklenen müjde geldi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse aylar önce serinin haklarının The Terminator ve Terminator 2: Judgment Day filmleriyle seriyi şahlandıran James Cameron’a geri döndüğü ortaya çıkmıştı. Başarılı yönetmen hikayeyi köklerine döndürme kararı vermişti. Kısa süre önce Terminator Genisys’i ve ondan önceki iki filmi yok sayarak yeni bir seriye başlanacağını anlamıştı. Yönetmenlik görevini ise Deadpool ile takdir toplayan Tim Miller‘ın üstlenecek olması heyecanımızı katlamıştı. Son olarak serinin yıldızları Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton‘ın seriye döneceği müjdelenmişti. Bize de 2019’da izleyici karşısına çıkması planlanan filmi beklemek kalmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekim tarihi belirlendi

Terminatör 2‘den sonrasını görmezden geleceği açıklanan yeni filminden uzun zamandır ses çıkmıyordu. Ufak ufak endişelenmeye başlamıştık ki beklenen müjde Arnold Schwarzenegger’den geldi. Sevilen oyuncunun paylaştığı detaylara bakılırsa altıncı filmin çekimleri haziran ayında başlayacak. Filmin yönetmenliğini Tim Miller’ın üstleneceği de kesinlik kazanmış durumda. Eğer herhangi bir aksilik yaşanmazsa altıncı filmi 26 Temmuz 2019‘da izleyebileceğiz. Özetle hikayenin nasıl ilerleyeceğini görmek için biraz daha sabretmemiz gerekiyor.

Terminator Salvation fragmanı