reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead ekibinden Breaking Bad şakası

The Walking Dead izleyici karşısına çıkmaya başladığından beri herkesin yanıtını merak ettiği bir soru var: Zombi salgını nasıl ortaya çıktı? Dizinin ekibi bu soruya oldukça eğlenceli bir yanıt vermeyi ve olayları Breaking Bad‘e bağlamayı tercih etti.

Advertisement

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead‘in hikayesi zombi istilasına uğramış bir dünyada geçiyor. Kahramanlarımızın bu kıyamet ortamında virüsten, zombilerin saldırılarından ve vahşileşen insanlardan kaçma çabasına şahit oluyoruz. Fakat tüm bunların ardındaki nedeni hala bilmiyoruz. Yani zombi istilasını başlatan neden hala belli değil.

Aslına bakarsanız merak edilen bu soru Fear the Walking Dead’in panelinde gündeme geldi. Burada ekibe zombi salgınına neyin neden olduğu soruldu. The Walking Dead’in de yapımcısı olan Gale Anne Hurd ise gerçek bir yanıt vermek yerine şaka yapmayı tercih etti. Fakat şakasında bir başka AMC dizisi olan ve televizyon efsaneleri arasında kabul edilen Breaking Bad’i kullandı. Şu sözlerle yanıt verdi: “Kaynağı Breaking Bad’deki meth tabii ki. Bunun kesin ve onaylanmış bir bilgi olduğunu tahmin etmek zor değil.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead ve Breaking Bad‘in aynı dünyada geçtiğini hayal etmek oldukça eğlenceli olsa da, insan asıl cevabı merak etmeden duramıyor.

İlginizi çekebilir

8. sezon fragmanı