reklamı kapat

POPÜLER

Fear The Walking Dead

Fear The Walking Dead’in 4. sezonu ne zaman devam edecek?

The Walking Dead‘in dünyasında geçen ama kendi hikayesini anlatarak belli bir kitle elde etmeyi başaran Fear The Walking Dead‘in dördüncü sezona ne zaman devam edeceği belli oldu.

Advertisement

Temelde sadece The Walking Dead dünyasında geçen bir hikaye olarak başlayan Fear The Walking Dead kendini hızla geliştirdi. Los Angeles’ta başlayan hikaye sayesinde zombi kıyametinin nasıl başladığına ve insanlar üzerinde ne gibi etkiler yarattığına şahit olduk. Aradan geçen zamanla birlikte Fear The Walking Dead giderek zombi kıyameti dizisine dönüştü. Hikayesiyle pek çok izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Dördüncü sezonda ise heyecan uyandıran pek çok gelişme yaşandı. Bunlardan akla ilk geleni The Walking Dead ile tanıdığımı Lennie James‘in transfer edilmesi oldu. Fear The Walking Dead ile Morgan Jones‘un geçmişini görme fırsatı elde ediyoruz. Olayların nereye bağlanacağı ise büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı bir şekilde başlayan Fear The Walking Dead bu haftayla birlikte dördüncü sezona ara verdi. Paylaşılan bilgilere bakılırsa dördüncü sezonun devamı için iki ay beklememiz gerekecek. Yeni bölümler Amerika’da 12 Ağustos‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Fear The Walking Dead 4. sezon fragmanı