reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’un ardından Stan Lee’nin Thanos’a mesajı [Video]

Marvel‘ın merakla beklenen işlerinden biri olan Avengers Infinity War final sahnesiyle herkesi şaşırtıp, uzun süre adından söz ettirmeyi başardı. O zamandan bu yana sessizliğini koruyan Stan Lee de kendi sosyal medya hesapları üzerinden Thanos‘a hitap eden bir mesaj paylaştı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un sonunda Thanos amacına ulaştı. Tüm Sonsuzluk Taşları‘nın ele geçirip gerçekliği istediği yönde değiştirdi. Evrendeki canlıların yarısı öldü ya da farklı bir deyişle silindi. Elbette bu duruma tüm bu karakterlerin yaratıcısı olan Stan Lee de sessiz kalmadı. Spoiler vermemeye dikkat edilen dönemin son bulmasıyla kendi Twitter hesabı üzerinden 35 saniyelik bir video paylaştı.

“Hay aksi. Birkaç günlüğüne şehir dışına çıkıyorum. Geri döndüğümde ise Thanos’un her şeyi, yarattığım tüm karakterleri yok ettiğini öğreniyorum. Bundan sonra indirimli tatillere aldanmayacağım. Maalesef tüm bunlar benim için ekstra mesai anlamına geliyor. Endişelenmeyin, söz gözünüzü açıp kapayana kadar kahramanlarımızı yeniden ayaklandırmoş olurum. Eğer ben Thanos olsaydım şimdi çoktan kaçmaya başlamıştım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stan Lee bu sözleriyle Avengers 4‘te yaşanacaklara ve dev titanın başına geleceklere işaret ediyor gibi görünüyor. Onun bu kısa ama keyifli videosunu hemen haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.