reklamı kapat

POPÜLER

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead’in 5. sezonu olacak mı?

The Walking Dead ile aynı dünyada geçen fakat farklı karakterlerin hayatta kalma mücadelesini konu eden Fear the Walking Dead‘in yakın gelecekteki durumu sonunda netlik kazandı.

Kısaca özetlemek gerekirse Fear The Walking Dead aslen yeni bir zombi dizisi hazırlamak ve var olan popüleriteyi kullanmak amacıyla ortaya çıkan bir proje. Geçmişte başlayan dizi zombi salgınının nasıl başladığını ve yayıldığını konu ediyordu. Daha sonra salgın yayıldıkça kendi ayakları üzerinde duran bir hikayeye dönüştü. Yani başlangıçta bağımsız bir kimliği olmayan bu dizi zaman içinde kendi hayran kitlesini elde etti. Dördüncü sezonda Morgan Jones‘u transfer ederek izleyicileri şaşırtmayı başardı. Lennie James‘in transferi de gidişatı olumlu yönde etkiledi. Son gelişmelere bakılırsa bu hikayeye yakın gelecekte veda etmeyeceğiz. Aksine AMC kanalı bu sevilen diziye beşinci sezon onayı verdiğini duyurdu. Böylece dizinin hayranları rahat bir nefes almış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead‘in reytinglerinde ciddi bir düşüş yaşanırken ve dizinin başrol oyuncuları birer birer ayrılık kararı alırken Fear The Walking Dead için işler iyi gidiyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Fear The Walking Dead 4. sezon fragmanı