reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Rick Grimes

The Walking Dead: Rick Grimes’ın vedası beklenenden erken olacak

Dokuzuncu sezonuyla geri dönen The Walking Dead başrolüne zannettiğimizden çok daha erken veda edecek. Rick Grimes  karakterinin gidişine sadece iki bölüm kaldığı ortaya çıktı.

The Walking Dead dünyasında Rick Grimes vedası

Bildiğiniz gibi zorluklarla geçen sekizinci sezonun ardından bazı oyuncuların The Walking Dead’den ayrılacağı belli olmuştu. Bu isimler Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln ve Maggie Greene’yi canlandıran Lauren Cohan‘dı. İki oyuncunun gideceğine dair haberler hayranlarının canını fazlasıyla sıkmıştı. Fakat onlara veda etmek için bir sezonumuz daha olması içimizi rahatlatmıştı. Görünen o ki Rick Grimes’a veda etmek için sezon sonuna kadar beklemeyeceğiz.

The Walking Dead‘in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma bakılırsa Rick’in dizide sadece iki bölümü kaldı! Bu açıklamaya bakılırsa Andrew Lincoln’ün rol alacağı son bölüm What Comes After olacak. Matthew Negrete ve Scott Gimple tarafından yazılan bölümün özeti vedadan bahsetiyor. Fakat Rick’in geçmişle yüzleşmek zorunda kalacağı, Carl ile birlikte hayal ettikleri geleceği korumanın mümkün olmadığını anlayacağı ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Rick‘in artık eskisi gibi lider olarak görülmediği dizide net bir şekilde hissediliyordu. Fakat onun gidişatının sezon finaline kadar erteleneceğini düşünüyorduk. Görünen o ki yanılıyormuşuz!

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 4. bölüm “The Obliged” tanıtımı