reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A10 Snapdragon 710

Snapdragon 710 işlemcili ilk Samsung modelinden iddialı detaylar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu aralar orta seviyeye çok büyük önem veriyor. İşte bu noktada yolda olan Snapdragon 710 işlemcili ilk model, oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Samsung bugün Galaxy A10 olarak isimlendirilen Snapdragon 710 işlemcili ilk akıllı telefon modeliyle gündeme gelmişti. İşte bu model hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Sağlam kaynaklara göre telefon 18.5:9 Infinity Display bir AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Orta üst seviye için çok da sürpriz olmayan bu detay, “çentiksiz, uzun ve ince çerçeveli” bir akıllı telefonun yolda olduğunu gözler önüne seriyor. Resmi kayıtlarda SM-G8870 kod adıyla geçen akıllı telefon, en çok arka kamerasıyla öne çıkacak gibi duruyor. Çünkü modelin arkasında üçlü kamera sistemi bulunuyor. Bu sistemin Galaxy A7 (2018) modelinden geldiği tahmin ediliyor. Burada daha iyi sensörler kullanma ihtimali de bulunan firmanın, modeline 3.000 mAh pil koyacağı belirtiliyor. Kutudan sevindirici şekilde Android 9.0 Pie ile çıkacak denilen akıllı telefon Snapdragon 710 işlemcili ilk Samsung Galaxy modeli, Ocak 2019‘da resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung tarafından ilk kez kullanılacak Snapdragon 710, hali hazırda birçok modelde aktif olarak yer alıyor

Henüz detayları bilinmeyen akıllı telefonun, 2019 Ocak ayında Galaxy S10 ailesine eşlik edeceği görünüyor. Üç modelden oluşacak Galaxy S10 ailesine de üçlü kamera koyması beklenen firma, artık kamera konusunda özellikle Huawei ile rekabet etmekte zorlanıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Bu da dört arka kameralı Galaxy A9 modeli