reklamı kapat

POPÜLER

Honor Magic 2

Honor Magic 2 modelini gözler önüne seren yeni video [İzle]

Xiaomi Mi Mix 3 ile beraber sürekli olarak gündeme gelen Honor Magic 2 için yeni bir video daha yayımlandı. Bu video, telefon için heyecanı iyice artırıyor.

Sürgülü tasarım yapısıyla çentik ve çerçeveleri tarihe gömen Honor Magic 2 için sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Yeni yapılan video sızıntısında ise telefon çalışırken görüntüleniyor. Oldukça kısa olan video, sadece modelin arkasına ve sürgü sistemine bakmamıza imkan tanıyor. Arkasında yer alan üçlü kamera kurulumu ile Huawei P20 Pro‘yu andıran telefon, biliyorsunuz parlak bir kasa üzerine kuruluyor. Hem tasarım hem de teknik olarak bir amiral gemisi olan Honor Magic 2, en az Mate 20 ailesi kadar dikkat çekecek izlenimi yaratıyor. Sürgülü bölümünde ön kamerayı, ahizeyi ve sensörleri taşıyan telefon, Türkiye’de de satılacak seçenekler arasında yer alıyor. Biliyorsunuz Huawei’nin alt markası Honor, modellerini Türkiye pazarına getirme konusunda elini çabuk tutuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic 2 şu detaylar ile geliyor

Gelen bilgilere göre 40W gücünde çok hızlı şarj desteğiyle gelen telefon, grafen temelli bir lityum-iyon pil kullanılıyor. Gücünü Mate 20 ailesinde de yer alan 7nm Kirin 980 işlemciden alan Honor Magic 2, 6 inç 2880×1440 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 6 GB RAM ile geliyor. Modelin resmi olarak 31 Ekim tarihinde lanse edileceği biliniyor.

İlgili Video

Model için ortaya çıkan bir başka video