reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A6S ve Galaxy A9S
Samsung Galaxy A6S ve Galaxy A9S
Samsung Galaxy A6S ve Galaxy A9S
Samsung Galaxy A6S ve Galaxy A9S

Samsung Galaxy A6S satış fiyatı belli oldu

Kısa süre önce Samsung Galaxy A6S modeli ortaya çıkmıştı. İşte bu merak edilen akıllı telefonun bugün satış fiyatı belli oldu.

Geçtiğimiz hafta gördüğümüz Samsung Galaxy A6S, hatırlamak adına ilk olarak dikkat çeken renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Firmanın burada, mor, kırmızı, mavi ve siyah renkleri hazırladığı görülüyor. Çentiksiz ve ince çerçevelerle hazırlanan akıllı telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alan telefon, gücünü Snapdragon 660 işlemciden alıyor. 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri sunulan telefon, 3.300 mAh pile sahip. Kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkan Samsung Galaxy A6S, 24 Ekim tarihinde resmi olarak lanse edilecek deniyor. İşte bu modelin 6 GB RAM’li versiyonuyla yaklaşık 317 dolara satılacağı belirtiliyor. İlk olarak Çin pazarında satılacak telefonun, global pazara çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy A6S ve Galaxy A9S
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A6S modeline ek olarak Galaxy A9S’in de satış fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz hafta tanıtılan Galaxy A9 gibi dört arka kameraya sahip olan Galaxy A9S, ortaya çıktığı kadarıyla yaklaşık olarak 505 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Yine Çin pazarına özel tasarlanan modelin, A6S ile aynı etkinlikte resmiyete kavuşacağı açıklanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın üç arka kameralı Galaxy A7 akıllı telefon modeli