reklamı kapat

POPÜLER

Supergirl Superman

Superman’in efsane kötüsünü artık Supergirl’de izleyeceğiz

DC çizgi romanlarından uyarlanan Supergirl yeni sezona önemli bir hamleyle başlıyor. Hikayeye Superman’in başlıca kötüsü olarak tanıdığımız Lex Luthor dahil oluyor.

Supergirl ve Superman bağı güçleniyor

Arrow, The Flash, Supergirl ve Legends of Tomorrow dizileri Arrowverse olarak anılan ortak dünyada geçiyor. İşte bu dünya her geçen gün genişliyor. Geçtiğimiz haftalarda Batwoman‘ın bu dünyaya katılacağını öğrenmiştik. Hatta karaktere Ruby Rose‘un hayat vereceği açıklanmıştı. Arrowverse ortak bölümünde görünecek olan bu kahraman şayet beğenilirse kendi dizisine kavuşacak. Aynı ortak bölümde Superman ve Lois Lane de boy gösterecek. Tüm bunlar yeteri kadar heyecan verici değilmiş gibi sıra Lex Luthor’a geldi. Superman’in efsane kötüsünün Supergirl’de görüneceğini dizinin yapımcıları Jessica Queller ve Robert Rovner duyurdu.

“DC’nin efsane kötülerinden Lex Luthor’un Supergirl’e gelişini duyurmaktan ötürü çok heyecanlıyız. Lex hikayemize tam da bu sezonda dahil olacak. Aslında o üzerinde uzun zamandır konuştuğumuz karakterlerden biriydi. Sonunda isteğimiz gerçek oluyor ve Lex Luthor Arrowverse’e katılıyor. Onun National City’de neler yapacağını görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz. Çünkü o sadece Supergirl ile mücadele etmeyecek. Lena Luthor ile de kapışacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Supergirl’ün dördüncü sezon bölümleri çoktan izleyici karşısına gelmeye başladı. Bakalım Lex Luthor hangi bölümde olaylara dahil olacak?

İlginizi çekebilir

Gotham 5. Sezon NYCC Tanıtımı