reklamı kapat

POPÜLER

Supergirl

Superman’dan sonra Supergirl de beyaz perdeye taşınıyor

DC‘nin süper kahramanları birer birer beyaz perdeye taşınıyor. Henüz The Flash, Batgirl ve daha pek çok projenin geleceği belli değil fakat Warner Bros. Supergirl‘ün beyaz perdeye uyarlanacağını açıkladı.

Aslına bakarsanız Supergirl pek yabancı olduğumuz bir karakter değil. Aksine bir süre önce Arrowverse olarak anılan DC’nin televizyon dünyasına dahil olmuştu. The CW kanalında ekrana gelen Supergirl dizisinin başrolünde Melissa Benoist yer alıyor. Onun National City‘i koruma mücadelesine şahit oluyoruz. Şimdi Kara Zor-El’in maceraları sinemaya taşınacak.

Deadline’ın haberine göre 22 Jump Street ile tanınan Oren Uziel filmin senaryosunu kaleme almak üzere işe alıntı. Henüz filmin yönetmenliğini kimin üstleneceği ise bilinmiyor. Fakat Supergirl’ün gelmesiyle birlikte Superman’in ailesi genişlemiş olacak. Bir sonraki Justice League filminde Superman ve Supergirl’ü birlikte çalışırken görebileceğiz. Elbette Kara Danvers ve Clark Kent‘in nasıl tanışacağı da ayrıca merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu gelişmeye bakılırsa Warner Bros. Wonder Woman ile elde ettiği başarıyı sürdürmek istiyor. Beyaz perdede yeni bir kadın kahramana yer vermek de kısa vadede başarının formülü gibi görünüyor. Bakalım Supergirl’ün vizyon tarihi ne zaman belli olacak?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı