reklamı kapat

POPÜLER

Quentin Tarantino

Quentin Tarantino’nun yıldızları buluşturan filminden Margot Robbie fotoğrafı

Quentin Tarantino‘nun yıldızlar geçitine dönüşen projesi Once Upon A Time in Hollywood’un çalışmaları tam gaz devam ediyor. Son olarak filmde Sharon Tate’i canlandıracağı belli olan Margot Robbie kostümlü fotoğrafını izleyicilerle paylaştı. Böylece onun nasıl görüneceği de netlik kazanmış oldu.

Hatırlarsanız mart ayında Quentin Tarantino’nun Once Upon A Time in Hollywood ile beyaz perdeye döneceği ortaya çıkmıştı. Başrolleri Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio‘nun paylaşacağının açıklanmasıyla birlikte gözler bu projeye çevrildi. Uzun süre Oscar adaylığı bulunan Margot Robbie’nin Sharon Tate‘e hayat vereği konuşulmuştu. Ardından bu iddialar resmi kaynaklar tarafından doğrulandı. O zamandan beri sevilen oyuncunun nasıl görüneceği merak ediliyordu. Margot Robbie‘nin kendi Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla bu sorunun yanıtı belli oldu.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun üstlendiği filmde Leonardo DiCaprio Rick Dalton’a, Brad Pitt ise Cliff Booth’a hayat veriyor. Onlara Al Pacino, Dakota Fanning, Kurt Russell, James Marsden, Burt Reynolds, Damian Lewis, Tim Roth Tim Roth ve Timothy Olyphant eşlik ediyor.

Once Upon A Time in Hollywood’un 2019 yılı içinde gösterime girmesi bekleniyor. Bakalım bu yıldızlarla dolu kadrodan nasıl bir film çıkacak?

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

A post shared by @ margotrobbie on

İlginizi çekebilir

John Wick’in Continental’ını aratmayacak Hotel Artemis fragmanı