reklamı kapat

POPÜLER

Once Upon A Time In Hollywood

Quentin Tarantino’nun kadrosuyla iddialı filmi Charles Manson’ını buldu

Quentin Tarantino‘nun dokuzuncu filmi Once Upon A Time In Hollywood, hayli iddialı oyuncu listesine yeni bir ismi dahil etti. Charles Manson‘ı oynayacak aktör belli oldu.

Başrolünde Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio bulunan Once Upon A Time In Hollywood, hem konusuyla hem de oyuncularıyla oldukça iddialı bir Quentin Tarantino filmi. Aynı zamanda yönetmenin dokuzuncu filmi olan proje hayli ilginç bir hikayeyi konu ediniyor. Hikaye odağına unutulmaya yüz tutmuş bir Hollywood yıldızı olan Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve onun dublörü olan Cliff Booth’u (Brad Pitt) alsa da, Dalton’ın bir de çok ünlü bir komşusu bulunuyor: Sharon Tate. Margot Robbie tarafından canlandırılacak olan Tate, Charles Manson cinayetlerinin kurbanları arasında yer alıyor. Film ise Manson rolünü üstlenecek aktörü nihayet buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlüler geçidi

Filmde Manson’a Damon Herriman hayat verecek. Herriman ise bu rolün aranan ismi gibi görünüyor. Çünkü Collider‘ın özel haberine göre Netflix’in Mindhunter serisi için de aktör Manson’ı canlandırmak üzere seçilmiş.

Tarantino’nun filmi ise adeta bir ünlüler geçidi. Filmde yer alacak isimler arasında Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie, Burt Reynolds, Damian Lewis, Scoot McNairy, Tim Roth ve Kurt Russell bulunuyor. Tarantino hikayenin konusunu şu şekilde açıklıyor: “Hikaye 1969’da Los Angeles’ta geçiyor. Vahşi Batı filmlerinin eski yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve onun yıllarca dublörlüğünü yapmış Cliff Booth (Brad Pitt) ana karakterlerimizi oluşturuyor. Artık zamanları geçtiği için Hollywood’da bir mücadeleye girişen ikiliden Rick’in çok ünlü bir komşusu bulunuyor… Sharon Tate.” Tate’in ölümü 8 Ağustos 1969’da gerçekleşmişti. Film de 9 Ağustos 2019‘da vizyondaki yerini alacak.