reklamı kapat

POPÜLER

Leonardo DiCaprio Brad Pitt

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’i bir araya getiren filmden ilk görsel

Quentin Tarantino‘nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood‘u heyecanla beklerken, Leonardo DiCaprio karakterlere ilk bakış görselini paylaştı.

Quentin Tarantino, hem kadrosuyla hem de konusuyla çok iddialı olan dokuzuncu filmi için çeklimlere başladı. Once Upon a Time in Hollywood ismini taşıyan film, başrol için Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt‘i bir araya getirirken Al Pacino, Margot Robbie gibi yıldızlar da kadroya dahil olmuş durumda. Filmin konusunu ise Tarantino şöyle açıklıyor: “Hikaye 1969’da Los Angeles’ta geçiyor. Vahşi Batı filmlerinin eski yıldızı Rick Dalton (DiCaprio) ve onun yıllarca dublörlüğünü yapmış Cliff Booth (Pitt) ana karakterlerimizi oluşturuyor. Artık zamanları geçtiği için Hollywood’da bir mücadeleye girişen ikiliden Rick’in çok ünlü bir komşusu bulunuyor… Sharon Tate.” Tate ise Hollywood’un en dehşet verici cinayetlerinden birinin kurbanı. Hikaye bir noktada Charles Manson’a bağlanıyor. Çünkü 8,5 aylık hamileyken Tate ve 4 kişi daha Manson “ailesi” tarafından öldürülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk fotoğraf paylaşıldı

Sharon Tate’i Margot Robbie’nin canlandıracağı filmde Dalton’ın menejeri ise Al Pacino olacak. Pitt ile Inglourious Basterds filminde, DiCaprio ile ise Django Unchained’de beraber çalışan Tarantino’nun gözü ise Akademi Ödülleri açısından yine yükseklerde gibi görünüyor.
Once Upon a Time in Hollywood
9 Ağustos 2019‘da vizyona girecek olan filmden ilk görseli ise DiCaprio, Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Döneme uygun şekilde giyinen “yıldız” Dalton’un yanında dublörü Booth yer alıyor. Pitt ve DiCaprio’yu aynı kareye getiren bu fotoğraf ise şimdiden bir heyecan dalgası yaratmış durumda.