reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20 Pro

Bu yıla damga vuran Huawei P20 Pro’dan büyük başarı

HUAWEI P20 Pro, Avrupa Donanım Derneği (EHA) tarafından düzenlenen Avrupa Donanım Ödülleri 2018’de 2018’in En İyi Akıllı Telefonu seçildi.

Huawei Tüketici Ürünleri İş Grubu Cihaz Birimi Başkan Yardımcısı Bruce Lee, dünyanın önde gelen Avrupalı gazeteci ve teknoloji editörleri tarafından verilen ödülün, HUAWEI P20 Pro’nun pazar lideri konumunu güçlendirdiğini belirtti.

Avrupa Donanım Ödülleri 2018’de; akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar ve bilgisayar bileşenleri dahil olmak üzere, cihaz ve donanım kategorisinde 42 farklı ürün için, 100’den fazla editör tarafından oy kullanıldı.

Huawei Tüketici Ürünleri İş Grubu Cihaz Birimi Başkan Yardımcısı Bruce Leeyaptığı açıklamada, “Aldığımız bu ödül, HUAWEI P20 Pro’nun başarısını vurgulaması açısından bir mihenk taşı niteliğinde. Bu başarı, P20 Pro’nun pazardaki konumunu en iyi şekilde yansıtıyor. Böyle bir ödül almaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Avrupa Donanım Derneği Kurucu Ortağı Andrzej Bania ise yaptığı değerlendirmede; “Avrupa’da 22 milyondan fazla okuru bir araya getiren en büyük teknoloji yayınlarının editörleri, piyasadaki en yeni ürünleri değerlendirdikten sonra, HUAWEI P20 Pro’yu ‘En İyilerin En İyisi’ olarak seçti. Bu da son derece özel bir başarı” dedi.

Huawei P20 Pro, profesyonel fotoğraf deneyimi sunmak için dünyanın ilk üç lensli Leica kamera donanıma ve AI (Yapay Zeka) işlemcisine sahip. Akıllı kamera sistemi, olağanüstü gece çekimleri, 5x Hibrid Zoom ve 10x Dijital Zoom özellikleri ile ön plana çıkan akıllı telefon, daha önce de farklı organizasyonlarda prestijli ödüllerin sahibi oldu.

Video