reklamı kapat

POPÜLER

Chris Hemsworth

Avengers: Infinity War yönetmenlerinin Chris Hemsworth’lü Netflix filmi

Avengers: Infinity War yönetmenlerinin Netflix projesi Dhaka başrolünü buldu. Avengers serisinin Thor’u Chris Hemsworth, Russo kardeşlerin yeni projesine dahil oluyor.

Avengers: Infinity War yönetmenleri Russo kardeşlerin çalışma planı son zamanlarda hayli kalabalık. Deneyimli yönetmenlerin 2019’da yayınlanması beklenen Deadly Class isminde bir dizisinin olması yanı sıra bir de Netflix projeleri bulunuyor. Dhaka isimli aksiyon gerilim filmi başrole ise Thor’u canlandıran Chris Hemsworth‘ü oturtuyor. Star Trek serisinden ayrılan Hemsworth’ün yeni işlerinden biri de bu olacak. Filmin senaryosu üstlenen Russo kardeşlere ise yönetmen koltuğunda Sam Hargrave eşlik edecek. Dublör koordinatörü olan Hargrave aynı zamanda Chris Evans’ın Captain America rolü için de dublörlüğünü yapmış bir isim. Bu film ise Hargrave’in ilk yönetmenlik işi olarak öne çıkıyor. Russo kardeşler ise senaryonun yanı sıra yapımcılığı da üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir kurtarma operasyonu

Film artık bu işlerden bunalmış bir paralı asker olan Rake’i (Hemsworth) merkezine oturtuyor. Bir iş adamı tarafından tutulan Rake, iş adamının kaçırılan oğlunu kurtarmak için maceraya atılıyor. Filmin çekimlerinin kasımda başlaması ve Mart 2019’a kadar devam etmesi bekleniyor. Çekimler Hindistan ve Endonezya’da gerçekleşecek. Filmin platformda ne zaman yer alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Ancak çekim tarihleri göz önüne alındığında 2019’un ikinci yarısında izleyebileceğiz gibi görünüyor.

İlgili video

Deadly Class fragmanı