reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Chris Hemsworth’ün Avengers 4 şakası [Video]

Thor karakteriyle hayranların kalbini kazanan Chris Hemsworth, Avengers: Infinity War yönetmenlerinin Avengers 4 şakasını fazlasıyla beğenmiş olacak ki benzer bir şakayı Teen Choice Awards‘da yapıyor.

Sıkı takipçiler hatırlayacaktır, temmuz ayında gerçekleşen San Diego Comic-Con’da Avengers: Infinity War yönetmenleri bir Avengers 4 şakası hazırlamıştı. Marvel bu sene sinematik evren için etkinlikte yoktu ancak Russo kardeşler yeni dizileri için bir video kaydedip etkinliğe göndermişti. Videoda ise filmin ismini açıklayan kardeşler tam filmin ismini söylerken video kesilmişti. Görünen o ki Chris Hemsworth bu şakayı hayli eğlenceli bulmuş. Çünkü ünlü aktör aynı şakayı Teen Choice Awards’da yaptı. Thor: Ragnarok‘daki rolüyle ödül alan Hemsworth ne yazık ki etkinliğe katılamamıştı. Bunun yerine aktörün kaydettiği videoyu oynattılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Avengers 4’te Thor’un yeni bir silahı var”

Videoda hayranlara teşekkür eden Hemsworth, teşekkürün bir parçası olarak filmle ilgili bazı spoilerlar vereceğini söylüyor ve ilk olarak Thor’un filmde yeni bir silahı olduğunu belirtiyor. Ancak aktör tam silaha uzanırken bağlantıda kopukluk oluyor ve silahı göremiyoruz. Hemen onu takip eden sahnede ise filmin adını açıklıyor ancak tahmin edersiniz ki bağlantı yeniden kopuyor. Bu kopukluklarla dolu “spoiler” videosunu tamamlayan Hemsworth, hayranlara bir kez daha teşekkür edip son olarak Thanos’a arkadaşlarını öldürmeyi bırakmasını söylüyor. Videonun tamamını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.