reklamı kapat

POPÜLER

Beyond the Sky

Uzaylılar tarafından kaçırılanların hikayesi: Beyond The Sky [Video]

Bir dönemin en popüler konusu olan “uzaylılar tarafından kaçırılma” teması Beyond The Sky ile geri dönüyor.

Bilim kurgu filmleri bir süredir distopik geleceklerle ya da uzaylı istilalarıyla ilgileniyor. Ancak geçmişte oldukça sevilen UFO ve uzaylılar tarafından kaçırılma hikayeleri ne yazık ki kendine bu günlerde yeterince ilgi bulamıyor. Beyond The Sky ise tam da bu çizgide bir hikaye anlatmayı amaçlıyor. Uzaylılar tarafından kaçırılan insanları merkezine oturtan filmde karakterler başlarına gelen olayları çözmeye çalışıyor. Filmin açıklanan konusu ise şu şekilde:

Hayatı boyunca uzaylılar tarafından kaçırılanların hikayelerini dinleyen Chris Norton, içten içe bunların gerçek olmadığını biliyor. Bu fenomene bir son vermek için bir adım atan Norton, kaçırıldığını iddia eden insanların toplantılarından birine katılarak deneyimleri ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya karar veriyor. Ancak işler Chris Emily ile tanıştığında değişiyor. Emily her 7 yılda bir doğum gününde kaçırıldığını iddia ediyor. Emily’nin 28’inci doğum gününden birkaç gün önce Chris kadına yardım etmeye ve bu gizemi çözmeye karar veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eylül ayında vizyonda

Yönetmenliğini Fulvio Sestito’nun üstlendiği filmde Ryan Carnes, Jordan Hinson, Peter Stormare, Dee Wallace, Martin Sensmeier ve Don Stark yer alıyor. Fragmanında pek bir beklentiye girmememek gerektiği sinyallerini veren film bu temayı özleyenler için bir alternatif oluşturuyor. Film 21 Eylül‘de vizyondaki yerini alacak.