reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Marvel Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmenlerinin Marvel ayrılığı

Avengers Endgame vizyondaki destansı macerasına başlamışken yönetmen Russo kardeşlerden bir ayrılık açıklaması geldi.

Advertisement

Avengers Endgame filmiyle beraber Marvel Sinematik Evreni’ndeki dördüncü filmlerini yöneten Russo kardeşler için de artık yolun sonu gelmiş gibi görünüyor. Geçmişte Secret Wars gibi heyecan verici yeni bir hikaye örgüsü beyaz perdeye aktarılana kadar artık Marvel filmi çekmeyeceklerini açıklayan ikili şimdi bu açıklamalarını yeniden dile getiriyor. Games Radar‘a konuşan Anthony Russo, Marvel’a vedasını şöyle anlatıyor: “Bu bizim de ‘Endgame’imiz. En azından şimdilik. Daha fazla Marvel fimi çekme konusunda planlarımız bulunmuyor. İleride bir noktada belki olabilir. Marvel Studios ile harika bir iş ilişkimiz vardı ve yaptıkları işe büyük bir tutkuyla bağlılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun yıllar göremeyebiliriz

Anthony Russo’nun “İleride bir noktada belki olabilir” sözleri ise geçmişteki Secret Wars açıklamasıyla uyuşuyor. Ancak bir Secret Wars filmi görebilmek için yine en iyi ihtimalle 10 yıllık bir plan ve kurgu gerekiyor bize göre. Şimdilerde önümüzdeki 5 yıllık plan sonrası Marvel’ın X-Men’i de evrene dahil edeceği düşünülünce, Russo’ları yeni bir film çekmeye ikna etmek hayli zaman alacak diyebiliriz.

Russo kardeşlerin tüm bu sinematik evrendeki en ikonik filmlerden dördüne imza attığını da hatırlatalım. Avegers Infinity War ve Endgame ikilisinden önce yönetmen kardeşler Captain America: Winter Soldier ve Captain America: Civil War filmlerinde yönetmen koltuğunda oturuyordu.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı