reklamı kapat

POPÜLER

Superman & Lois

Sürpriz DC dizisi geliyor: Superman & Lois

Arrowverse olarak adlandırılan DC televizyon dünyasına yeni bir dizinin ekleneceği ortaya çıktı. Bu yapımın ismi Superman & Lois olacak. Hayranları ikiye bölen Superman’in kendi dizisine kavuşmasına şahit olacağız.

Bildiğiniz gibi DC’nin sinema ve televizyon dünyaları birbirinden bağımsız. The CW kanalında izleyici karşısına çıkan diziler Arrowverse ismi altında bir araya geliyor. Tüm kahramanlar aynı evrende yer almasa da, bu kahramanlar zaman zaman diğer dünyalara geçerek bir araya geliyor. Farklı bir gerçeklikte yer alan kahramanlardan biri de Superman. Şimdiye kadar Supergirl dizisinde ve Arrowverse ortak bölümlerinde gördüğümüz Clark Kent kimileri tarafından çok beğenildi, kimileri ise bu versiyona pek ısınamadı. Buna rağmen Supergirl’de gördüğümüz Superman’in neden kendi dizisine kavuşmadığı uzun zamandır merak ediliyordu.

Superman & Lois hazırlıkları başladı

TVLine sitesinin haberine göre Superman & Lois dizisi için çalışmalar başladı. Burada ilk olarak Supergirl dizisinde tanıştığımız Tyler Hoechlin‘in Superman’ini göreceğiz. Ona Elizabeth Tulloch‘un hayat verdiği Lois Lane eşlik edecek. Dizi hakkında paylaşılan ilk özet şöyle: “Dünyanın en ünlü süper kahramanı ve çizgi roman dünyasının en meşhur gazetecisi bir araya geliyor. Onların bir yandan anne baba olup bir yandan hayatın stres, baskı ve karmaşasına karşı mücadele vermesine şahit olacağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Superman & Lois bir anlamda 2020’nin Lois & Clark’ı olacak da diyebiliriz. Elbette karşımızda karakterlerin farklı versiyonlarını göreceğiz. Bakalım bu yeni versiyon beğenilecek mi?

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı