reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 10. sezonun Michonne ve Ezekiel kandırmacası

The Walking Dead onuncu sezon tanıtımında yaptığı Michonne ve Ezekiel kandırmacasıyla hayranların dikkatini çekmeyi başardı. İşin aslı geçen hafta ekrana gelen bölümle ortaya çıkmış oldu.

Kısaca bahsetmek gerekirse The Walking Dead’in onuncu sezon tanıtımlarında Michonne ve Ezekiel arasında bir öpüşme yaşandığı görünüyordu. İzleyicileri şaşırtan bu durum ikilinin romantik bir ilişkiye başlayacağı şeklinde yorumlanmıştı. Hatta kimi hayranları fazlasıyla sinirlendiren bir hamle olacak gibi görünüyordu. Çizgi romana aşina olan izleyiciler ise oradaki hikaye akışının farklı bir şekilde diziye aktarılacağını düşünmeye başlamıştı. Dizinin bu tarz değişimleri sık sık yapıyor olması da Michonne ve Ezekiel kandırmacasını destekleyen detaylardan biri oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead Michonne ve Ezekiel hamlesi

The Walking Dead’in onuncu sezon dördüncü bölümde tanıtımlarda yer alan öpüşme yaşandı. Fakat hem şartlar, hem de yaşananlar beklenenden çok farklıydı. Silence the Whisperers isimli bölümde Ezekiel tek başına ormanda yol alıyor ve bir uçurumun eşliğine geliyordu. Onun hayatına son vermeye hazırlandığını düşünen Michonne ise harekete geçti. Dikkatini dağıtarak uçurumdan uzaklaşmasını sağladı. O sırada kafası karman çorman olan ve duygusal açıdan dengesiz durumdaki Ezekiel aniden Michonne’u öptü. Bu öpüşme sonrasında da Michonne’dan özür diledi.

Hayranların onuncu sezona dair merakını artıran bu hamle aslında The Walking Dead izleyicilerini yeniden ekrana çekmek için yapılan bir kandırmacadan ibaretti.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 5. bölüm tanıtım filmi