reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame gibi bir filmi ne zaman gelebilir?

Marvel stüdyolarının on senelik çalışmanın ardından izleyici karşısına çıkarttığı Avengers Endgame pek çok açıdan bir ilki. Peki bu tarzda büyük bir çizgi roman filmi ne zaman gelir?

2008 senesinde temelleri atılan Marvel Sinematik Evreni bu sene inanılmaz büyüklükte bir iş olan Avengers Endgame’le karşımıza çıktı. Elbette bu dünyayı yaratmak için uzun süre emek verilmesi gerekiyordu. Hayranlar yakın gelecekte Endgame gibi bir yapım görmek için heyecanlanıyor. Hatta bu doğrultuda pek çok Avengers 5 söylentisi görüyoruz. Fakat Marvel yapımcılarından Trinh Tran bunun ancak on sene sonra mümkün olabileceğini düşünüyor.

Avengers Endgame benzeri bir iş için 10 sene gerekiyor

“Şu an odağımız faz dört için açıkladığımız yapımlarda. Bu filmler yeni, heyecan verici ve farklı olacak. Daha önceki MCU filmleri gibi izleyicilerle bağ kurabilecek türden işler olacak. On sene boyunca hayalimiz Avengers Infinity War ve Avengers Endgame seviyesinde filmler yapabilmekti. Elbette stüdyonun ilk zamanlarında işin bu noktaya geleceğini bilmiyorduk. Fakat artık bu kadar büyük bir işin altından kalkabileceğimizi biliyoruz. On sene sonra yeniden Avengers Endgame’in seviyesine ulaşabilmek harika olur. MCU işlerine devam etmek ve devasa boyutlarda bir yapım için temelleri atmak hayal gibi bir şey. Artık yanımızda Disney+ da var. Bu yapımların ve karakterlerin geleceği nasıl şekillendireceğini görmek heyecan verici. On sene sonra yeniden bu tarz bir iş yapmak harika olur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame gibi sayısız kahramana yer veren bir yapım çıkartabilmek için önce yeni karakterler tanıtmak ve onları izleyicilere sevdirmek gerekiyor. Bu da ortalama on yıl gibi bir sürede mümkün olacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı