reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Yüksek performanslı Samsung USB flash belleklerle ilgili güzel gelişme

Samsung, FIT, BAR ve DUO USB flash belleklerinin kapasite ve performans artışı sunan Plus modellerini Türkiye’de satışa çıkardı.

USB 3.1 standardını destekleyen FIT Plus, BAR Plus ve DUO Plus modelleri 32 GB, 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama kapasiteleriyle geliyor. USB Flash bellekler, Samsung’un 5’li koruma teknolojisi ve 5 yıl garanti süresiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 300 MB/s’e ulaşan okuma hızı sayesinde 3 GB boyutunda bir Ultra HD videonun bilgisayara aktarılması sadece 10 saniye.

DUO Plus ile cihazlar arası veri taşıma özgürleşiyor

Köşeli metal gövdesiyle şık bir tasarıma sahip Bar Plus, ergonomik bir kullanıma sahip. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlara yönelik olarak tasarlanan DUO Plus ise mikro USB giriş seçeneğiyle cihazlar arası veri taşımayı kolaylaştırıyor.

Samsung’dan açıklama

Samsung Electronics Türkiye’nin Veri Depolama Ürünlerinden Sorumlu Müdürü İsa Tolu yaptığı açıklamada; “Tüketiciler verilerini taşırken, verilerinin güvende olduğundan emin olmak istiyor ve uzun ömürlü, yüksek performanslı taşıması kolay ve şık USB flash belleklere ihtiyaç duyuyor. Samsung olarak, dayanıklılığa ve performansa önem veren müşterilerimize 5 yıl garantili ve 300 MB/s’ye kadar okuma hızına sahip BAR Plus, FIT Plus ve DUO Plus’ı sunarak, USB flash bellek teknolojisinde çıtayı yukarı taşımaktan gurur duyuyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

USB flash belleklerin Türkiye satış fiyatları ne kadar?

Bar Plus ve FIT Plus’da KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatları sırasıyla 32 GB için 99 TL, 64 GB için 169 TL, 128 GB için 329 TL ve 256 GB için 669 TL.

DUO Plus modellerinde KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatları 32 GB için 169TL, 64 GB için 229 TL, 128 GB için 399TL ve 256 GB için 739 TL.

Video