reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Snapdragon 710 işlemcili Samsung Galaxy A10 hakkında son bilgiler

Dünyanın ilk dört arka kameralı akıllı telefonu Galaxy A9’da Snapdragon 660 işlemcisini tercih eden Samsung, çok yakında yeni telefonu Samsung Galaxy A10’da Snapdragon işlemcisini kullanabilir.

Samsung’un Snapdragon 710 işlemcili ilk akıllı telefonunu ocak ayında satışa sunacağı belirtiliyor. Şirketin Galaxy A9 modelinin ardından Samsung Galaxy A10 modelini görücüye çıkaracağı ve bu modelde Snapdragon 710 işlemcisini kullanacağı ifade ediliyor. Önümüzdeki yıl Galaxy S10 ve Galaxy Note 10’un tanıtılacak olması Galaxy A10 modelinin 2019 yılında satışa sunulacağı anlamına geliyor. Şirketin üst segment akıllı telefonlarında olduğu gibi Galaxy A10 modelinde de Sonsuz ekran teknolojisini kullanması bekleniyor. Alüminyum ve cam malzemeli akıllı telefonda yüksek kaliteli kameraların yer alacağı söyleniyor. Depolama, RAM ve pille ilgili ayrınlat ise henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A10 ne zaman tanıtılacak?

Samsung Galaxy A10’un ocak ayında satışa sunulması durumunda telefonun aralık ayında duyurulması bekleniyor. Telefonla ilgili yeni ayrıntılar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

Video