reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy P30 Galaxy A6s

Samsung Galaxy P30 modelinin en önemli detayı belli oldu

Samsung Galaxy P30 ve Galaxy P30+ markanın son dönemde sık sık konuşulan akıllı telefonları. Bugün ise bu modellerden P30 için en önemli detay belli olmuş durumda.

Geçtiğimiz gün duyduğumuz kadarıyla P30, resmi olarak bu isimle karşımıza çıkmayacak. Firmanın bunun yerine alıştığımız Galaxy A ismini tercih edeceği belirtiliyor. Phone Arena’nın özel haberine göreyse burada kesin olarak Galaxy A6s ismi seçilmiş durumda. Bu isim marka bilinirliği açısından P30’a oranla daha mantıklı görünüyor. Bu arada modelin nasıl görüneceği de artık biliniyor. Resmi TENAA kayıtlarından görünen telefon, standart bir tasarım kullanıyor. Çentiksiz bir tasarım üzerine kurulan P30 ya da gerçek adıyla Galaxy A6s, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Bu da maalesef ekrana entegre parmak izi beklentilerini ortadan kaldırıyor. Arkasında çift lensli kamera yer alan model, 3.300 mAh bir pil üzerine kuruluyor. 5,99 inç ekranının LCD olduğu söylenen akıllı telefon, gücünü Snapdragon 660 işlemci ve 6 GB RAM’den alıyor deniyor.

Samsung Galaxy P30 Galaxy A6s

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 “Samsung Galaxy P30 / Galaxy A6s” standart bir model

İlk olarak Çin ve Hindistan pazarlarında satışa sunulacağı belirtilen telefon, rakiplerinin önüne çıkabilecek bir detay taşımıyor. Ancak burada fiyat konusu halen bilinmiyor. Modelin uygun bir fiyat ile ciddi bir pazar payı elde edebileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Apple iPhone modelleri