reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT
Huawei Watch GT
Huawei Watch GT

Huawei Watch GT akıllı saatin tasarımı ve kilit detayları ortaya çıktı

Huawei, Watch GT isimli bir akıllı saat geliştiriyor. Mate 20 ailesiyle tanıtılması beklenen Huawei Watch GT, hem tasarım hem de teknik olarak detaylanmış durumda.

Advertisement

Akıllı saat pazarının en büyük ikinci ismi Huawei, şu sıralar Mate 20 ve Mate 20 Pro ile gündemden inmiyor. İşte bu modelleri tanıtılacağı etkinlikte yeni Watch GT akıllı saat modelinin de geleceği belirtiliyor. Sızan resmi basın görsellerinde Fortuna kod adıyla yer alan saat, ilk olarak pil ömrüyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Sızdırılan görsellerde 410 mAh kapasiteli modelin “saat moduyla” 14 gün, aynı modun ekran sürekli açık halinde ise 7 gün pil ömrü sunacağı belirtiliyor. GPS açıkken tam 20 saatlik bir kullanım vadeden ürün, birçok spor dalında aktif olarak takip gerçekleştirebiliyor. Yapılan sporu / egzersizi otomatik olarak algılayabilen akıllı saat, yuvarlak bir tasarıma ve ekrana sahip. Burada Watch 2 Sport modelini akıllara getiren Huawei Watch GT, kayıtlarda göründüğü kadarıyla 4 GB dahili depolama ve 768 MB RAM’e sahip. Google’ın Wear OS işletim sistemine sahip olacak modelin, Snapdragon Wear 3100 işlemci üzerine kurulması bekleniyor. Yukarıdaki etkileyici kullanım ömürlerinin bu işlemciden geldiği tahmin ediliyor.

Huawei Watch GT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT dikkat çekeceğe benziyor

Saatin önemli detayları 16 Ekim tarihli büyük Mate 20 etkinliği kapsamında resmi olarak ortaya çıkacak. Ancak saatin etkinlikten öne daha net görseller ve detaylı teknik detaylar ile sızdırılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın akıllı saatlerinden