reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty soundtrack albümü

Rick and Morty’nin soundtrack albümü yayımlandı! [Dinle]

Emmy Ödüllü dizi Rick and Morty soundtrack albümüyle çevrimiçi müzik servislerinde yerini aldı! Albümde dizinin tema müziğinin yanında “Get Schwifty” gibi diziyle özdeşleşmiş popüler şarkılar da yer alıyor.

Rick and Morty hayranlarının merakla beklediği an geldi! Önce 70 bölümlük bir garanti aldığı haberiyle sevenlerini mutlu eden dizinin şimdi de soundtrack albümü yayımlandı. Dan Harmon ve Justin Roiland’ın yaratıcısı olduğu animasyon serinin müzik albümü, üç sezondan da parçalar içeriyor. Albümde ağırlığı hissedilen isimse dizinin müziklerinden sorumlu olan Ryan Elder. Projeden sorumlu isim Elder, albümle alakalı konuştuğunda orijinal şarkılar için şarkı sözlerinin nasıl ortaya çıktığından da bahsetmeyi unutmuyor. Pek zorlanmadıklarını belirten Elder, sözlerin genelde dizi senaryosu içerisinde bulunduğunu söylüyor. Soundtrack albümü için ayrıca Mazzy Star, Chaos Chaos, Belly ve Blonde Redhead gibi sanatçıların lisanslı müziklerinin yanı sıra “Get Schwifty” gibi orijinal şarkılar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Soundtrack albümünün kapak resmi

CD şeklinde de satın alınabiliyor

Albüm, çevrimiçi platformların yanı sıra CD ve plak olarak da satın alınabilir durumda. Deluxe sürüm plağın ise Kasım ayının 23’ünde çıkması bekleniyor. Albümün kutu setinde ise hayranların ilgisini çekecek bazı hediyelerin olduğu biliniyor. Albümü haberin devamından dinleyebilir veya mağazaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Google’ın yeni hizmetiyle müzik yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı