reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

cadılar bayramı kostümü
Kendall Jenner
Bella Hadid

En korkunç Cadılar Bayramı kostümü: “internet fenomeni”

Bu sene Cadılar Bayramı’nda bir film karakteri olmak istemeyenler fakat sıkıcılığı da göze almaktan çekinmeyenler için alternatif bir Cadılar Bayramı kostümü mevcut.

Her sene daha ekim ayı gelmeden özellikle Avrupa ve Amerika’da Cadılar Bayramı hazırlığı yapılıyor. Giyim markalarının bu anlamda müşteri çekebilmek için yaptığı stratejilerden biri ise Cadılar Bayramı kostümleri. Genelde yarasa, şeytan, bal kabağı gibi tematik tasarımları seçen firmaların arasından ilginç bir örnek çıktı. Urban Outfitters tarafından tanıtılan bu Cadılar Bayramı kostümü spor kıyafet takımından oluşuyor. Marka, kostümünüyse “influencer Cadılar Bayramı kostümü” olarak tanımlıyor. Kostüm, dıştan bakıldığında bir spor salonu kombini gibi dursa da özellikle bazı tanınmış kişilerin gün içinde bu şekilde dolaştıkları biliniyor. Kendall Jenner ve Bella Hadid gibi ünlüler, o isimlerden sadece birkaçı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çeşitli aksesuarları da bulunuyor

Temel olarak bir spor üst ve altta da bir tayttan ibaret olan kostüme ek aksesuarlar da eklenebiliyor. Normalde yaklaşık 360 TL‘ye satılan alt ve üst giysilere ekleme yapmak istenirse fiyat da buna göre artıyor. Örneğin kostümün tanıtım resminde de görülen sarı peruk yaklaşık 100 lira tutuyor. Ayakkabılar ise biraz daha pahalı çünkü yaklaşık 400 lira değerinde. Şu an siyah renginin çoktan tükendiği bilinen çanta da yaklaşık 60 lira ediyor. Böyle bir kostümün işin eğlencesini öldürüp öldürmeyeceği tartışılsa da bu tarz basit parçalara sahip bir kostüm için orantısız cep yaktığı internette çoğu kişiyi ortak noktada birleştiren bir gerçek.

İlginizi çekebilir

Samsung’dan sporculara özel akıllı kıyafet: SmartSuit